вівторок, 16 січня, 2018, 19:40 Політика
Крулько про «деокупаційний» законопроект: Режим другого читання перетворився на профанацію

У законопроекті щодо деокупації Донбасу є більше позитивного, аніж негативного, і саме у тому полягатиме поняття компромісу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Ігор Лапін.

Нагадаємо, сьогодні у ВРУ розглядають у другому читанні законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях». ВРУ нині не встигла розглянути всі правки до законопроекту і завтра продовжить розгляд ще близько 200 поправок.

Народний депутат Ігор Лапін, коментуючи суперечки через законопроект щодо деокупації Донбасу та голосування щодо поправок до нього, зазначив, що у законопроекті є більше позитивного, аніж негативного, і саме у тому полягатиме поняття компромісу.

Гість програми також звернув увагу на те, що існує таке поняття, як робота народних обранців між собою у залі, шляхом переконань, бесід, і це теж, з його слів, є компромісом.

Ігор Лапін зауважив, що фракції висловили свої позиції. Так, фракція «Самопомочі», хоч і працювала над законопроектом, сказала, що категорично його відхиляє, наполягаючи на внесенні до законопроекту дати окупації. Нардеп вважає, що це такі речі, щодо яких можна вести діалог.

«Режим другого читання перетворився на свого роду профанацію. Тобто, вже всі звиклися із тим, що треба законопроекти розглядати у другому читанні за поправками, але всі до цього ставляться так, що можна у цей час кудись іти. І, дійсно, у залі перебуває невелика кількість депутатів. У результаті, що відбувається на практиці: проходить, усе, що є. Байдуже, голосують так чи голосують інакше. Потім, наприкінці, перед голосуванням, той, хто доповідає закон – у даному випадку Вінник – зачитає позицію Комітету з поправками. Там уже, можливо, зберуться голоси, проголосують скопом, і на тому і закінчилося друге читання», – каже народний депутат України (фракція «Батьківщина») Іван Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:54 :26