Новини » Політика 16 січня, 2018, 0:46
Готовий застосувати зброю: російський політолог назвав єдину «перевагу» Путіна перед Заходом

Президент РФ Володимир Путін знає, що у нього є деяка перевага над Заходом у військовій сфері, оскільки він готовий використовувати свою зброю.

Про це написав російський політолог Дмитро Орєшкін в колонці для «Апострофа», коментуючи пропозицію Путіна про повернення української зброї з окупованого Криму.

«Єдина сфера, де у нього є паритет із Заходом, – сфера військова. Він в ній навіть має деякі переваги, тому що готовий використовувати зброю, хоча у його суперника вона на більш високому технологічному рівні. Ця перевага відморозка, і Путін про неї прекрасно знає. Путін показує гнучкість, кажучи: заберіть ці чортові залізяки. Але дає зрозуміти, що в Криму є ядерна зброя (може, воно там дійсно є) – з тим, щоб оборонити своє нове придбання, відразу дати зрозуміти, що військовими засобами ви цю землю собі не повернете», – розповів Орєшкін.

Політолог вважає, що таким чином Путін використовує тактику Гітлера.

«Приблизно так само все виглядало в 1939 році, коли Молотов про Гітлера писав: тепер Німеччина об’єктивно зацікавлена в мирі, вона задовольнила свої інтереси, вона розділила Польщу, у неї вистачає життєвого простору, і тепер загроза миру виходить з Британських островів, які оголосили війну Німеччині без будь-якого серйозного приводу. Загроза світу – це Черчілль, а не Гітлер. а Гітлер, навпаки, миротворець», – написав він.

Читайте також: Дипломат розповів про перспективу Третьої світової війни

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:10 :39