вівторок, 16 січня, 2018, 20:47 Економіка
Екс-нардеп про справу «Приватбанку»: Без представників НБУ транзакції відбуватися не могли

Всі великі транзакції у банківській сфері, і втому числі у справі «Приватбанку», не могли відбуватися без участі представників Нацбанку. Національний банк має право вимагати звітність та перевіряти діяльність всіх комерційних банків в Україні.

Таку думку висловив політолог Олександр Доній в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«В Україні загострюється ситуація з президентськими виборами. Президентська команда нервує, але у неї є певна стратегія діяльності», – вважає пан Доній.

Політолог назвав декілька елементів цієї діяльності: посилення контролю над мас-медіа, контроль над фінансовими потоками держави, контроль над існуючим великим бізнесом в державі, збільшення соціальної допомоги населенню, а також поступки закордонним державам, зокрема і Росії.

На його думку, з огляду на це, можна зрозуміти, чому з Коломойським «борються», а з Пінчуком, Ахметовим та іншими — ні.

«Всі великі транзакції не могли відбуватися без участі представників Нацбанку. Національний банк має право вимагати звітність та перевіряти діяльність всіх комерційних банків в Україні. Якщо є підозри до Приватбанку, то до інших банків вони також можуть бути. У мене є запитання, які чиновники НБУ знаходяться під загрозою посадки? Хто співучасник? », - зазначив Олесь Доній.

Пан Доній зауважив, що в Україні зараз немає легітимного керівництва Нацбанку.

«А чому нема? Що трапилось? Голова НБУ начебто написала заяву про відставку. Де вона? Які ще банки можуть розглядатися через 10 років, що у 2017 році виводили кошти, якщо в Україні зараз бездіяльність, а винна в цьому конкретна особа, яка спонукає цю ж бездіяльність. Тоді виникає питання, чому в одних ситуаціях спонукається бездіяльність, а в інших навпаки - розслідується», - заявив політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 20:17 :12