Держкомтелерадіо заборонило ввозити в Україну 25 книг з Росії

Книги. Фото: Pexels

Державний комітет телебачення і радіомовлення не видала дозвіл на ввезення в Україну 25 виданих в РФ у 2015-2017 роках книг.

Про це йдеться у переліку заборонених до реалізації в Україні книг, затвердженому 10 січня, – повідомляє «Українська правда».

Рішення про заборону було прийняте «на підставі негативного висновку експертної ради з питань аналізу та оцінки друкованої продукції».

Зокрема, заборонено для ввезення видані в Росії «Сталінград» Ентоні Бівора, дві книги з серії «Історія Російської держави» Бориса Акуніна, «Дочка Леніна – Погляд на історію» Едварда Радзинського, «Моїй Матильді. Любовні листи і щоденники Миколи Другого «Бориса Соколова, «Православ’я. Чесна розмова» протоієрея Всеволода Чапліна та інші, включаючи кілька найменувань дитячої літератури, в тому числі підручники.

9 із заборонених до розповсюдження книг видані видавництвом «АСТ», сім – видавництвом «Э», п’ять – видавництвом «Захаров», два – видавничою групою «Азбука-Аттікус», по одній – видавництвами «Хіт-книга» та «ТД Алгоритм».

Як відомо, 8 грудня 2016 року Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект про заборону ввезення в Україну з Росії книг антиукраїнського змісту.

Loading...