Новини » Політика 15 січня, 2018, 16:41
Зволікання із створенням антикорупційного суду пов'язане з президентськими виборами, – Лещенко

Затягування із ухваленням законопроекту про антикорупційний суд та власне саме створення нового органу відбувається у такий спосіб, щоб до наступних президентських виборів ніхто із оточення нинішнього Президента не був посаджений на лаву підсудних.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Сергій Лещенко переконаний, що зволікання із створенням антикорпційного суду пов’язане із тим, що Президент Порошенко, який «чотири роки займається використанням посади задля особистого збагачення», і щоб за це ніхто не поніс покарання.

«Тому мене не влаштовує те, що цей суд запрацює, можливо, влітку наступного року. Такий сценарій розгортається для того, щоб спеціально затягнути цей процес для того, щоб нічого не робити», – наголошує нардеп.

Лещенка не влаштовує і те, що недоброчесних суддів намагаються протягнути до ще не створеного антикорупційного суду так само, як це було із Верховним судом.

«Тому я, звичайно ж, абсолютно згоден з тими вимогами, які озвучило громадянське суспільство України, а зараз вони повторені у листі Міжнародного валютного фонду. Без дотримання цих вимог Україна не отримає жодної фінансової підтримки», – переконує політик.

Він переконаний, що це призведе до «обвалу» української гривні, що буде повністю на відповідальності «правлячої корумпованої верхівки на чолі з Президентом».

«Всі бачать, що зараз робиться з курсом гривні. Це відбувається тому, що немає фінансової підтримки України. Так буде і далі, поки бажання боротися з корупцією затьмарюватиметься бажанням наповнювати власні кишені», – каже нардеп із фракції «Блок Петра Порошенка».

Тому він вважає, що вимоги МВФ щодо законопроекту про антикорупційний суд повинні бути виконані, зокрема, це стосується питання міжнародного дорадчого органу, який повинен відігравати визначальну роль при формуванні нового органу.

«Не можна допустити того, щоб люди, які заплямували свою репутацію, мали місце у антикорупційному суді, як це вже, на жаль, сталося з Верховним судом України», – підсумував Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:05 :55