Новини » Суспільство 15 січня, 2018, 16:42
У Києві презентують новий документальний фільм «Війна химер»

У четвер, 18 січня, о 18:00, у столичному кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) відбудеться презентація нового фільму «Війна химер», знятого у жанрі креативної документалістики.

Про це повідомляють організатори кінопрезентації в офіційному прес-релізі.

Можна довго сперечатися про те, чи для орієнтації в новому українському кінематографі, який обіцяє цього року надати рекордну кількість картин, глядачам потрібні критики, а можна унаочнити таку зустріч глядачів і критиків, аби побачити відповідь на власні очі.

Саме з такою ініціативою виступили режисери і продюсери нового фільму «Війна химер», знятого у жанрі креативної документалістики, Марія та Анастасія Старожицькі.

Модератором дискусії виступить Олеся Анастасьєва, відома своєю постійною боротьбою за прозорість вітчизняної кінематографії, критиками погодилися бути Сергій Тримбач, Ярослав Підгора-Гвяздовський, Юрій Володарський та Катерина Сліпченко. Цікаво, що дехто побачить фільм вперше, тому враження будуть найсвіжішими.

По скайп-зв’язку участь в дискусії візьме Дмітрій Биков (Росія). Досі він єдиним з усіх учасників заходу висловився про «Війну химер», назвавши її одним з найважливіших фільмів останнього часу.

Цей фільм про кохання, смерть і війну, спричинену російською агресією.

Вхід за редакційними посвідченнями безкоштовний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 22:21 :32