понеділок, 15 січня, 2018, 12:47 Світ
Поляки назвуть кораблі на честь колишніх «польських міст»: Львів, Тернопіль, Вільнюс
Польське морське пароплавство. Фото: 24kurier.pl
Польське морське пароплавство. Фото: 24kurier.pl

Польське морське пароплавство (Polska Żegluga Morska) вирішило назвати новий корабель, який будують на замовлення польської державної компанії в Китаї, «Львовом».

Про це повідомляє Radioszczecin.

Як зазначив директор Польського морського пароплавства Павел Бжезіцький, інші нові кораблі також отримають назви міст, які колись входили у склад Польщі. Зокрема, вже заплановано, що один з них буде називатися «Тернопіль», а інший – «Вільнюс».

«Для мешканців Щецина, та й для всієї західної Польщі, це гарні і ностальгічні назви. Ми хочемо, щоб ці кораблі називалися так, як колишні польські міста на східних прикордонних землях», – зазначив Бжезіцький і додав, що ще до війни у польському флоті був навчальний вітрильник «Львів».

На думку директора Польського морського пароплавства, нові назви кораблів не будуть суперечливими з політичної точки зору.

«Це політично нейтральне рішення, оскільки протягом багатьох років один з наших кораблів називався «Львівські орлята». І це нікого не бентежило. Тому сподіваємося, що назва «Львів» теж нікому не перешкоджатиме», – підкреслив Бжезіцький.

Переклад з польської Андрія Павлишина, ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 15:22 :56