Новини » Політика

Нардеп Каплін розповів, як його «друг» Ківа «гріє пузо» на Балі

Нова Україна – не та, де Яценюк змінив Азарова, а Порошенко змінив Януковича, а це країна, де людина може жити, а не існувати.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція БПП) Сергій Каплін.

Гість програми зауважив, що не може говорити про достовірність «листів Порошенка до ФСБ», як і про те, що подібні «розписки» не існують і щодо інших українських політиків.

«Але я знаю одне точно – нам із цією владою, із цими президентами і екс-прем’єрами точно не по шляху, у нас із вами має бути абсолютно інший шлях», – заявив Сергій Каплін.

Гість програми наголосив, що для нього Україна майбутнього – це країна, де людина може жити, а не існувати.

«Для мене нова Україна – не та, де Яценюк змінив Азарова, а Порошенко змінив Януковича. Для мене нова країна – це та країна, де люди отримують гідну зарплату, де люди живуть в умовах, коли мир над головою, де поважають пенсіонерів і платять їм гідну пенсію, де молода людина може влаштуватись на роботу і через тиждень піти у банк і взяти безвідсотковий кредит і купити собі житло, купити автомобіль, де людина може жити, а не існувати», – заявив Сергій Каплін.

Гість програми розповів, як провели різдвяні «канікули» українські політики.

«Ви знаєте, наші політики ці кілька тижнів після Різдва відпочивали. Я вчора побачив, як мій «друг» Ківа на Балі в Індонезії під 40-градусною спекою відпочиває, гріє своє пузо. Отакий соціалізм», – зазначив Сергій Каплін.

Читайте також: Нардеп Каплін розповів про погрози від Ківи та представників Авакова

Loading...