неділя, 14 січня, 2018, 11:00 Світ
Країни Африки вимагають від Трампа вибачень

Африканський Союз, який представляє країни континенту, і африканські посли в ООН вимагають від президента США Дональда Трампа вибачень за те, що він назвав африканські держави «брудними дірками».

Про це повідомляє CNN.

«Місія Африканського Союзу хоче висловити гнів, розчарування та обурення у зв’язку з невдалим коментарем президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, чиї слова кидають тінь на погляди США та повагу до різноманіття і людської гідності», – йдеться в заяві організації.

У союзі підкреслили, що очікують вибачень не лише перед країнами Африки, але й перед усіма громадянами африканського походження.

Африканські посли в ООН також виступили із заявою, в якій ідеться, що група «надзвичайно вражена і рішуче засуджує обурливі, расистські та ксенофобські висловлювання президента Сполучених Штатів Америки».

Як відомо, у четвер американські медіа повідомили, що президент США Дональд Трамп дозволив собі образливе висловлювання по відношенню до країн, звідки, на його думку, у США прибуває значна частина мігрантів. Зокрема, глава Білого дому назвав ці держави «брудними дірками» і висловив думку, що США повинні приймати більше мігрантів із таких країн, як Норвегія.

Сам Трамп заперечує, що під час наради в Білому домі використовував брутальну лексику щодо Гаїті, Сальвадору та країн Африки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-24 04:24 :30