неділя, 14 січня, 2018, 2:01 Події
Для Путіна люди – сміття: генерал пояснив поразку України в Іловайську і в Дебальцевому

Російська армія масово застосовувалася під час створення так званих «котлів» для українських військових в Іловайську та Дебальцевому.

Про це розповів легендарний генерал-майор ЗСУ, начальник військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук в інтерв’ю телеканалу ATR, – повідомляє Апостроф.

«99,9% – вина (за Іловайськ і Дебальцеве) лежить на Росії. В Іловайську ми повинні були вийти. У нас були полонені кадрові російські військові. У тих машинах, в тих бойових порядках, в яких я був, там були полонені кадрові російські військові. Це було гарантією того, що ми вийдемо, що не буде підлих засідок і нальотів», – розповідає Гордійчук.

Розповідаючи про причини поразки України в Іловайську і в Дебальцево, генерал вказав на недостатню кількість і моральну непідготовленість військових, в порівнянні з кадровими військовими РФ.

«Люди для Путіна – сміття. Він тисячами відправляв і в Іловайськ і в Дебальцево. Тисячами з усіх боків. Цілими бригадами і дивізіями», – говорить Гордійчук.

За словами генерала, «можливо, за кількістю у нас і була практично однакова кількість з противником», проте Україна сильно програвала за якістю. Він зазначив, що в Іловайську і Дебальцевому в української сторони було всього кілька бригад, які були морально і фізично готові воювати.

Генерал-майор Ігор Гордійчук в 2014 році брав участь в ряді операцій в зоні АТО. Він очолював загін спецпризначення, який виконував завдання по глибинній розвідці в тилу противника. Командував операцією по захопленню стратегічної висоти «Саур-могила». Після захоплення висоти довгий час утримував її в бою проти переважаючих сил противника.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 05:43 :39