субота, 13 січня, 2018, 20:38 Політика
Юрій Шухевич: На підмурівку Революції гідності будується те саме, що вже було

Після Революції гідності справді виник підмурок, на якому можна будувати нову державу. Проте те, що будується вище, зовсім не таке за змістом, яким його хотіли бачити ті, хто виходив на Майдан.

Таку думку в ефірі проекту «FACE2FACE з Тетяною Даниленко» (щоп'ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат Юрій Шухевич.

«Ми живемо в країні, яка називається Україною. Я б навіть назвав її «Україною чудес». Але якщо без жартів, то після Революції гідності справді виник підмурівок, на якому можна збудувати нову державу. Проте варто зауважити, що ця надбудова, що будується, є не такою, про яку мріяло те покоління, що виходило на Майдан. Я вже не говорю про покоління 40-50 років», – каже Юрій Шухевич.

Він зауважив, що покоління українців, які захищають Батьківщину на Донбасі зі зброєю в руках, мріяли про зовсім іншу державу.

«Вони першими стали на її захист, будучи добровольцями, і вони мріють про зовсім іншу Україну. Але вона такою не є. А будується те саме, що вже було. Воно трохи видозмінене і гасла трохи інші, але зміст той самий», – підкреслив народний депутат.

Читайте також: Безсмертний розповів, коли експерти з РФ зрозуміли, що Україна виходить із орбіти Кремля

Окрім цього, він висловив свою думку щодо гасел різних політиків, зокрема Президента, зауваживши, що ще кілька років тому на таке «язик би не повернувся».

«Гасла гаслами. Як то кажуть – не має значення, який прапор над головую майорить, головне, що влада у руках. Проте зміст цього зовсім інший ніж той, про який мріяли українці. Зараз дуже часто говорять про зближення з Євросоюзом. Ми про це говоримо, але топчемося на місці», – наголосив політик.

Читайте також: Дипломат перелічив тих, кому вигідна війна на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 12:50 :43