субота, 13 січня, 2018, 4:25 Економіка
Яценюк заявив, що оформив продаж «Еспресо» як заведено у цивілізованих і демократичних країнах

Колишній прем’єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк наполягає на тому, що продаж телеканалу «Еспресо» відбувся прозоро.

Про це Яценюк написав на своїй сторінці у Facebook.

«Нещодавно я продав свою частку власності в телеканалі «Еспресо»... Продав, бо вважаю, що політик – не найкращий власник ЗМІ. Продав американській компанії і сплачу мільйонні податки в український бюджет», – заявив Яценюк.

За словами політика, він вчинив так, як заведено «у цивілізованих і демократичних країнах».

«Проте вкотре різні недолугі корумповані політикани продовжують брехати. Вони точно вчинили б по-іншому. Бо робили так раніше: продали б канал через офшори чи сліпі трасти без сплати податків на користь громадян України, чи купили б активи на позичені невідомо у кого гроші», – підкреслив екс-прем’єр.

Він порадив своїм опонентам, яким «не подобаються прозорість, публічність і обов’язок чесно платити податки», не надягати «ряс святих і костюмів нових політиків».

Телеканал «Еспресо» було створено восени 2013 року. Його засновниками стали дружина нардепа від «Народного фронту» Миколи Княжицького Лариса і колишній головний редактор тижневика «Коментарі» Вадим Денисенко.

У серпні 2017 року стало відомо, що співвласниками «Еспресо» стали екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна.

Яценюк одержав від продажу частки в розмірі 30% статутного капіталу каналу $1,465 млн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 20:45 :39