Новини » Події 13 січня, 2018, 7:24
В «ЛНР» показали, як сьогодні «працюють» Луганські супермаркети

На непідконтрольною території Луганської області знаходиться близько 20 покинутих приміщень, в яких раніше розташовувалася мережа супермаркетів АТБ.

Про це свідчить список торгових майданчиків, які угруповання «ЛНР» сьогодні пропонує здати в оренду, – повідомляють novosti.dn.ua.

Деякі з приміщень вже експлуатують – в них розміщені супермаркети мережі «Народний». Решта приміщень, які пустують, в «ЛНР» також називають магазинами цієї мережі. Вакантні майданчики сьогодні знаходяться в різному стані – деякі приміщення пустують в руїнах.

Фото, опубліковані на сайті «Фонду державного майна ЛНР», датовані вереснем 2017 року. Так виглядають приміщення колишніх АТБ в Луганську, які «ЛНР» тепер вважає «держмайном»:

Квартал Ольховский-9

Квартал Ватутіна-26

Вулиця Панькова, 32

Раніше повідомлялося, що незаконна організація «ЛНР» планує передати в оренду приміщення колишніх супермаркетів АТБ, які були захоплені членами «ЛНР» ще у вересні 2014 року.

На підконтрольній «ДНР» території аналогічна ситуація: такі гіпермаркети як «Ашан», «Метро» і АТБ були захоплені і перейменовані в «Сігма ленд», «Міст» і «Республіканський» відповідно. Товари в супермаркетах, в основному, білоруського, російського, українського і місцевого виробництва.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:40 :38