субота, 13 січня, 2018, 2:57 Світ
Російські хакери намагалися зламати пошту Сенату США, – Associated Press

Хакерська група Fancy Bear, яку пов’язують з Росією, проводила тривалу операцію для отримання доступу до листування співробітників американського Сенату.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на звіт компанії кіберзахисту Trend Micro Inc.

«Ті ж хакери, які проникли у сервери Демократичної партії США (Fancy Bear), протягом останніх кількох місяців створили умови для здійснення шпигунської кампанії проти Сенату США», – заявили в Trend Micro Inc.

«Вони продовжують бути дуже активними – принаймні, у здійсненні підготовчої роботи – щоб знову мати вплив на громадську думку», – наголосив представник Trend Micro Inc. Фейдек Хаккеборд.

За його словами, хакери шукають чутливу інформацію, яку можна «злити» у відкритий доступ.

У звіті компанії кіберзахисту Trend Micro Inc. оприлюднені результати підозрілих веб-сайтів, схожих на внутрішню базу електронної пошти Сенату США. За цифровими відбитками, які містилися в конструкції цих сайтів, встановлено, що такі самі використовувалися виключно групою Fancy Bear.

«Саме так вони проникли у передвиборчу кампанію Макрона у Франції», – сказав Хаккеборд.

Як відомо, дослідники американської компанії з кібербезпеки ThreatConnect розповіли, що російські хакери можуть планувати атаки на антидопінгові агентства у відповідь на дискваліфікацію Росії із Зимових Олімпійських ігор.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 01:54 :21