субота, 13 січня, 2018, 11:16 Політика
Одеський депутат каже, що хабаря НАБУ не давав і підозри не отримував

Депутат Одеської обласної ради Олег Бабенко, якому висунуто підозру щодо пропозиції хабара у 500 тис. доларів детективу НАБУ, заявив, що це провокація.

Про це депутат написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, інформація, яка з’явилася у деяких ЗМІ з подачі НАБУ є вигадкою, провокацією: «це ніщо інше як мильна бульбашка, яка не має під собою реальних підстав».

Бабенко категорично відкидає всі звинувачення і вимагає від НАБУ доказів або вибачень.

Також депутат заявляє, що не відповідає дійсності інформація про те, що йому повідомили про підозру.

«Найближчим часом я повернуся до Києва і сам прийду в НАБУ і хочу отримати від них зрозумілі пояснення щодо поширеної брехні. Якщо у них будуть до мене запитання я відповім на кожне з них!», – додав він.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) спільно з працівниками Генеральної прокуратури України 12 січня повідомили про підозру чинному депутату Одеської обласної ради та його передбачуваному спільникові за пропозицію хабара в розмірі 500 тис. доларів співробітнику НАБУ.

Хабар детективу НАБУ пропонувалася в обмін на зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного в корупційній схемі із заволодінням коштів бюджету міста Одеса. Йдеться про гроші, отримані від продажу будівлі мерії Одеси за завищеними цінами.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 01:55 :21