субота, 13 січня, 2018, 3:17 Політика
Нехай це буде найбільшим гріхом політиків – вести передачі на телебаченні, – Мустафа Найєм

Є дуже багато «схем», завдяки яким політики так чи інакше будуть потрапляти на телеекрани: йдеться про замовні сюжети, використання адміністративного ресурсу.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Мустафа Найєм.

Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України вимагає обмежити можливість політикам вести свої програми у засобах масової інформації. У відомстві вважають, що це суперечить стандартам журналістики.

«Нехай це буде найбільшим гріхом політиків – вести передачі на телебаченні», – пожартував Мустафа Найєм.

Гість програми зауважив, що тоді, коли розпочнеться передвиборча гонка, то не всі політики отримають можливість вести програми на телебаченні.

«Це означатиме, що під виглядом телепередач, журналістської діяльності, деякі політики будуть користуватися ефірами великих бізнесменів і олігархів для власної реклами. Це не буде вважатися рекламою, а вважатиметься їхньою професійною журналістською діяльністю», – зазначив Мустафа Найєм та наголосив, що, на його думку, йдеться не про законну, а про моральну та етичну категорії.

«Забороняти законним шляхом? Тоді просто треба забороняти журналістську діяльність, наприклад, тим політикам, які є на обраних посадах. Тому, мені здається, що це могло би превентивно якось діяти, але я знаю дуже багато «схем», яким чином політики так чи інакше будуть потрапляти на телеекрани», – зазначив Мустафа Найєм.

З його слів, ідеться про замовні сюжети, використання адміністративного ресурсу. Мустафа Найєм навів приклад, коли Президент відкриває школу, і це показують на телеекранах.

«Чи це зловживання адмінресурсом? Зрозуміло, так, якщо олігархи залежні від влади і вони вимушені показувати Президента, показувати конкретних народних депутатів чи лідерів політичних сил. Це зловживання», – вважає гість програми.

На його думку, згодом за це платитимуть українці, адже нардепи та міністри мають відплачувати за ефірний час, який надав їм можливість обратися. 

Читайте також, Мустафа Найєм: У співробітництві Порошенка із Медведчуком є два виміри

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 17:09 :08