субота, 13 січня, 2018, 22:31 Політика
«Миротворці» вже давно є інструкторами та учасниками війни на Донбасі, – Юрій Шухевич

Дуже важливим питанням є те, яких миротворців на Донбасі нам можуть «підсунути». Росія залишає за собою монопольне право на будь-які миротворчі операції на території колишнього Радянського Союзу. То таких «миротворців» ми хочемо?

Про це в ефірі проекту «FACE2FACE з Тетяною Даниленко» (щоп'ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат Юрій Шухевич.

«Не варто забувати, що питання миротворців розглядається Радою безпеки Організації Об'єднаних Націй, а там Росія має право «вето». Це дуже багато означає», – зазначив Юрій Шухевич.

На його думку, одним з найважливіших питань є те, яких саме миротворців нам можуть «підсунути».

«Свого часу Росія монополізувала право на території колишнього СРСР, СНД. А ми досі залишаємося асоційованим членом СНД. Тому Росія залишає за собою монопольне право на будь-які миротворчі операції. То що ми хочемо, таких «миротворців»?», – запитує нардеп.

За його словами, такі «миротворці» вже давно є на Донбасі, як «інструктори» та безпосередні учасники російсько-української війни.

«Їх повно і у ОБСЄ. Ми маємо миротворців, але не маємо миру. Правду кажучи, такий мир Путін хоче нав'язати нам за допомогою Європи. Свого часу, коли Італія напала на Ефіопію, імператор Хайле Селассіє виступав на зустрічі Ліги націй і сказав: «Ви хочете миру без справедливості? Тоді ви не матимете ні миру, ні справедливості», – розповідає політик.

Читайте також, Позиція Росії несерйозна: в США дали песимістичний прогноз щодо миротворців на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 13:19 :03