Новини » Події 13 січня, 2018, 17:45
Мешканців Донбасу російські війська залучають до корупційних схем, – Міноборони України

За інформацією головного управління розвідки Міністерства оборони України, продовжує зростати кількість злочинів і протиправних дій, скоєних особовим складом російсько-окупаційних військ, у тому числі проти цивільного населення.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Дмитро Гуцуляк, – повідомляє Укрінформ.

«Зростає кількість випадків залучення мешканців Донбасу до корупційних схем, які дозволяють російським офіцерам отримувати додаткове фінансування з метою особистого збагачення. На штатні посади у передових підрозділах фіктивно зачисляють місцевих мешканців, яких реально до проходження так званої військової служби не залучають. За це вони приховано віддають командирам-«благодійникам» дві третини виданих їм щомісячно грошових виплат, що становить близько 10 тисяч рублів», – сказав речник.

Крім цього, особовий склад воєнізованих формувань займається грабунком місцевого населення. Так 11 січня, за словами Гуцуляка, один з найманців так званого 1 корпусу з вогнепальною зброєю спробував пограбувати оселю місцевої мешканки, під час чого тяжко поранив жінку та завдав шкоди її майну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 00:40 :33