субота, 13 січня, 2018, 6:34 Світ
Кремлю на замітку: США зважилися на серйозний «ядерний» крок

США мають намір збільшити кількість ядерних боєприпасів, зокрема, боєголовок із низькою вибуховою силою.

Про це пише Huffington Post із посиланням на проект ядерної доктрини Вашингтона на 2018 рік, який був складений у Пентагоні, – повідомляє obozrevatel.com.

Так, у документі йдеться про необхідність нарощування арсеналу малопотужної ядерної зброї – боєголовок із низькою вибуховою силою. Це пов’язано з тим, що поточні снаряди мають занадто великий руйнівний вплив.

«Росія – не Радянський Союз, а холодна війна давно в минулому. Проте, незважаючи на всі наші зусилля зі збереження добрих відносин, Росія сприймає США та НАТО як головних суперників і перешкоду для реалізації своїх дестабілізуючих геополітичних цілей в Євразії», – зазначено в доктрині.

Згідно з текстом документа, Росія вважає, що обмежене використання ядерної зброї, потенційно включно з малопотужними боєголовками, може надати країні перевагу над США та їх союзниками.

«Ця думка ґрунтується на уявленні, що більша кількість і різноманітність нестратегічних ядерних систем може привести до переваги в кризах і локальних конфліктах», – написано в тексті.

У тексті доктрини також зазначається, що виправлення цього подання Росії називається «стратегічною необхідністю»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 04:28 :46