субота, 13 січня, 2018, 21:38 Політика
Депутат Шухевич: Кожне скликання Верховної Ради було гіршим за попереднє

Перша Верховна Рада України була по-справжньому демократично, але усі наступні скликання ставали все гіршими і гіршими. Тому варто очікувати, що наступне скликання парламенту буде ще гіршим.

Таку думку в ефірі проекту «FACE2FACE з Тетяною Даниленко» (щоп'ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України, політв'язень радянських часів Юрій Шухевич.

«Я спостерігав за роботою українського парламенту з самого початку, ще відколи прийшла та демократична перша Верховна Рада. Це було, ще коли почала розвалюватись горбачовська перебудова, а потім і Радянський Союз. Я спостерігав за Радою «від» і «до», – зауважив Юрій Шухевич.

Тому гість програми висловив переконання, що кожне скликання Ради ставало гіршим за попереднє.

«І нинішня Рада, до складу якої входжу і я, не є винятком із загального правила. Тому правильно очікувати, що наступне скликання парламенту має бути ще гіршим», – заявив народний депутат.

Він вважає, що така ситуація продовжуватиметься доти, допоки буде той же спосіб відбору до парламенту, і його постійно формуватимуть одні і ті ж люди.

«Я маю на увазі, що ці самі персони формуватимуть Раду, а люди голосуватимуть за тих персонажів, яких їм подають. Тому наступне скликання справді буде ще гіршим», – пояснив народний обранець.

Ведуча Тетяна Даниленко відзначила, що на думку багатьох, дуже символічним є той момент, коли Юрій Шухвич увійшов до складу Верховної Ради. Буцімто, це говорить про невідворотність певних історичних подій.

«Я мав відкривати цю Верховну Раду, але спеціально «витягнули» Звягільського (Юхим Леонідович – ред.), бо він на півтори місяці старший за мене. Але річ не в тому, хто її відкривав. Знаєте, до 2014-го не могло бути й мови про те, щоб я увійшов до складу парламенту. Але так сталося. Зрозуміло, що зараз політики говорять такими гаслами, які ще кілька років тому були «крамольними» і їх неможливо було почути», – зауважив Шухевич.

Також гість програми зазначив – задоволений тим, що увійшов до складу Верховної Ради, і не через звання народного депутата, а через можливість зробити щось для держави.

Читайте також: Система, яка здала Крим і Донбас, розуміє, що скоро її перезавантажать, – депутат ВР

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 01:47 :24