субота, 13 січня, 2018, 5:35 Політика
Із РФ потрібно шукати формулу співіснування – навіть через розрив відносин, – дипломат

Україна має вибудувати грамотну гуманітарну політику з європейськими сусідами. Економічні стосунки бізнес вже вибудував. Щодо Росії, то нам треба шукати формулу співіснування, навіть якщо для цього треба пройти через розрив дипломатичних стосунків та блокування будь-якої економічної співпраці.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив Роман Безсмертний Надзвичайний і Повноважний Посол України.

«Для того, аби Україну не розшматували, достатньо вибудувати грамотну гуманітарну політику з європейськими сусідами. Це дуже легко зробити, просто треба взяти європейські правила і застосувати їх у стосунках з поляками, угорцями, румунами і навіть із білорусами», – вважає гість програми.

Крім того, пан Безсмертний зауважив, що для наших політиків будь-які правила гри – це шулерство, вони їх читають так, як бачать.

«Тут просто треба сказати: як ви це читаєте? Давайте разом це зробимо з усіма сусідами. Є нюанс. Із Європою треба вибудувати гуманітарні стосунки. Я на цьому акцентую увагу. Економічні бізнес вже вибудував», – пояснив дипломат.

Водночас щодо Росії, як вважає пан Безсмертний, треба думати про питання національної безпеки. І це стосується усіх сфер.

«Нам треба шукати формулу співіснування. Якщо для цього треба пройти через загострення, то треба пройти через розрив дипломатичних стосунків та блокування будь-якої економічної співпраці. Тільки треба це зробити за столом діалогу. Зрозуміло, що ми почуємо з того боку гавкіт.

Читайте також: Безсмертний розповів, коли експерти з РФ зрозуміли, що Україна виходить із орбіти Кремля

Наша перевага полягає в тому, що нас підтримує Захід. На щастя, динаміка процесу розвивається таким чином, що він буде нас підтримувати. Там із кожним днем все більше людей, які розуміють небезпеку, яка йде від Росії», – відзначив Роман Безсмертний.

На переконання дипломата, Україні треба виконати просте завдання, яке полягає в тому, що з друзями треба товаришувати, а з ворогом – воювати. Якщо ми його не виконаємо, то нам буде гірше.

Читайте також: Дипломат перелічив тих, кому вигідна війна на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 02:02 :17