субота, 13 січня, 2018, 11:32 Суспільство
Глава УГКЦ запропонував Ігорю Козловському спільно розпочати науковий проект
Фото: Департамент інформації УГКЦ
Фото: Департамент інформації УГКЦ

Учора, 12 січня, Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) зустрівся із релігієзнавцем Ігорем Козловським. Учений подякував Блаженнішому Святославу за підтримку, яку він отримував під час перебування в ув’язненні, а також за усі зусилля задля його звільнення.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ запропонував п. Козловському спільно розпочати науковий проект, за допомогою якого показати, як брутально можуть використовувати релігію, релігійні переконання для досягнення своїх політичних цілей.

«Нам потрібно розкрити різні способи і намагання інструменталізували Церкву. І це ми простежуємо не тільки на непідконтрольній території Донбасу, а й тут. Сьогодні Церква має високий рейтинг довіри, якого, на жаль, не мають державні інститути. Ми бачимо дві небезпеки: з одного боку використати Церкву для своїх політичних цілей, з іншого – її дискредитувати», – сказав Блаженніший Святослав.

Він розповів, що в УГКЦ підготували спеціальну інструкцію для священнослужителів про те, як поводитися під час передвиборчої кампанії, щоб не дати себе використати. Інший документ – «Про політичну активність мирян». «Духовенство не може займатися політикою, але сумлінні, відповідальні, морально зрілі миряни повинні йти в політику», – пояснив Предстоятель УГКЦ.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав вручив Ігорю Козловському «Медаль Блаженнішого Любомира», яку той зі зворушення і подякою прийняв. Також сторони домовилися про наступні подібні зустрічі.

Нагадаємо, відомий український вчений-релігієзнавець Ігор Козловський  перебував у полоні бойовиків так званої ДНР майже два роки. Його довго не вносили до списків на обмін. Але нарешті, напередодні Нового року, довгоочікуване звільнення Ігоря Козловського та багатьох інших наших полонених сталося.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 01:47 :21