субота, 13 січня, 2018, 23:06 Політика
Депутат Шухевич назвав свої цілі у Верховній Раді

Перш за все нам необхідно вшанувати героїв боротьби за незалежність України у минулому столітті. Якщо ми не визнаватимемо їх, то потім таке ж ставлення може бути і до тих, хто сьогодні захищає нашу державу.

Таку думку в ефірі проекту «FACE2FACE з Тетяною Даниленко» (щоп'ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Юрій Шухевич.

«Я не намагаюся криміналізувати заперечення Голодомору. Заперечення права українців на боротьбу за свою незалежність є протиправним. Дехто говорить, що це є криміналізацією, проте це не так», – пояснює Юрій Шухевич.

Він зауважив, що його метою є офіційне визнання усіх тих, хто боровся за волю України у минулому столітті.

«Ми мали таку визначну дату, як утворення Центральної ради 1917 році, тепер матимемо дату проголошення незалежності України четвертим універсалом тієї ж Ради у 1918-му. Варто віддати шану і честь тим, хто за це боровся та поклав свої голови, адже вони досі не визнані», – наголошує народний депутат.

За його словами, згодом має бути визнання героїв Карпатської України, боротьби 40-50 років та інших, аж до проголошення Незалежності.

«Це одне завдання. Іншим завданням є – зробити все, що я можу для тих, хто бореться за українську незалежність сьогодні. Якщо ми не вшануємо тих, хто 100 років тому поклав свою голову за Україну, то не будуть вшановані і ті, хто сьогодні проливають кров та віддають свої життя», – переконує народний обранець.

Він підкреслив, що ті, хто сьогодні захищають Україну, дуже часто повертаються у суспільство інвалідами, і не лише влада, а в тому числі і суспільство їх не визнає.

«Тому я знаю, що потрібно вшанувати попередніх героїв. Тоді сучасне суспільство вшанує і тих, хто є героями сьогодні. А вони це заслужили. Це моє завдання у Верховній Раді, тому я роблю все для того, щоб саме так і було», – запевняє політик.

Читайте також: Комбати в Раді могли стати силою, яка б диктувала свою волю уряду і Президенту, – Шухевич

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 17:25 :17