п'ятниця, 12 січня, 2018, 15:34 Політика
Заяви Путіна про передачу техніки з Криму – це приниження України, – нардеп Вінник

У своїх заявах про повернення Україні кораблів та військової техніки із анексованого Криму Путін намагається принизити нашу державу. Адже російський президент робить акцент на її «жалюгідному» стані.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив народний депутат України Іван Вінник.

 «Своїми заявами Путін намагається всіляко принизити Україну. Варто звернути увагу, що у цій заяві акцент було зроблено не на тому, що він хоче віддати нам техніку, а на тому, що воно знаходиться у стані «мотлоху». І не тому, що Російська Федерація її довела до такого стану за час окупації Криму, а через те, що, буцім, українська армія «її не підтримувала в належному стані», – зауважив Іван Вінник.

Тому він вважає, що такі заяви Путіна, здебільшого, розраховані на внутрішнього споживача. І до кінця зовсім незрозуміло, як Росія збирається виконувати таку обіцянку, якщо Україна справді вирішить повернути цю техніку.

«Якщо таке рішення справді буде прийнято Україною, то у мене є сумніви щодо того, що воно буде виконуватися принаймні на рівні тих заяв, які пролунали від Путіна. Це він намагається в межах передвиборчої кампанії створювати певні інформаційні парадигми для внутрішнього споживача, буцімто Путін є миротворцем», – переконаний народний депутат.

У той же спосіб Росія демонструє своїм громадянам, що Україна «веде агресивну політику», а Путін намагається приборкати «агресивних укрів».

«Тому не варто серйозно ставитися до цих заяв. Можете бути переконані, що якщо хтось справді спробує щось повернути, воно буде в такому стані, що його навіть не можна буде експлуатувати. Це буде подальшим приниженням України. Ми сьогодні здатні самостійно фінансувати з бюджету в тому числі і кораблебудування», – запевняє політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 20:25 :57