п'ятниця, 12 січня, 2018, 21:16 Політика
Закон про деокупацію Донбасу допоможе вирішити менеджмент війни, – депутат

Закон про деокупацію Донбасу допоможе краще налагодити менеджмент війни, але він не вирішує проблему, що ж робити далі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція Радикальної партії) Ігор Попов.

Нагадаємо, Верховна Рада України 16 січня планує розглянути в другому читанні закон про деокупацію Донбасу.

Ігор Попов наголосив, що питання війни на Донбасі є головним для українців та для Верховної Ради, Президента і порядку денного наступних виборів. Наступного тижня, зауважив він, обранці говоритимуть не лише про цей закон, адже він не вирішує всіх питань, які пов’язаніізвійною.

«Головне, що він вирішить, якщо ми його приймемо, – допоможе краще налагодити менеджмент війни, тобто, у нас буде не АТО. У нас уже не так буде, щоодні формально відповідають за АТО, інші реально ухвалюють рішення, а потім, як у випадку із Іловайськом, немає крайніх. А чиї ж помилки призвели до загибелі людей, як могли не загинути? І саме менеджмент війни там вирішується», – наголосив Ігор Попов.

Політик зауважив, що законом не вирішується проблема, що ж робити далі. Відповідно до цього документу, каже нардеп, слід і далі чекати, поки щось трапиться із Путіним та РФ, щоб можна було забрати назад свої території.

«Але це може продовжуватись ще досить довго», – наголосив Ігор Попов.

Нардеп додав, що повернути території – це одне, а повернути місцеве населення – інше, адже вони із часом щораз менше вважають себе українцями, і в згаданому законопроекті, наголошує Ігор Попов, це питання недостатньо вирішується.

Ігор Попов вважає, що не можна усі питання вирішити одним законопроектом – суспільство потребує більш широких дебатів.

«Бо якщо не чекати, поки щось там станеться із Путіним, то або це має бути компроміс із Росією, і це може бути чи федерація чи ще щось, … або тоді ми «заморожуємо», так, як ми заморозили торгівлю із цими територіями, і тоді чого чекаємо», – каже нардеп.

Читайте також: Дипломат перелічив тих, кому вигідна війна на Донбасі

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 08:08 :40