п'ятниця, 12 січня, 2018, 11:28 Регіони
Закарпатські зоозахисники шоковані вбивством 2-метрового екзотичного удава
Закарпатські зоозахисники шоковані вбивством 2-метрового екзотичного удава у Хусті
Закарпатські зоозахисники шоковані вбивством 2-метрового екзотичного удава у Хусті

У закарпатському місті Хусті на вулиці вбили 2-метрового екзотичного удава.

Відповідні фото з інформаційним супроводом розмістили в соціальній мережі Фейсбук. Зоолюбителі таким вчинком містян шоковані, називаючи таку поведінку людей – середньовічним дикунством.

Про це пише «Закарпаття.онлайн».

 Редактор видання, журналіст Олег Диба, відомий на Закарпатті зоолюбитель, він є власником ужгородського кафе-екзотаріуму, де, з-поміж іншого  мешкає пара таких удавів.

«Судячи зі світлин, стовідсотково йдеться про неотруйного імператорського удава, що в природніх умовах мешкає в Центральній і Південній Америці. Якщо справді йдеться про вбивство ще живого плазуна, то очевидно, що змія незадовго перед тим втекла з якогось помешкання неподалік, бо при 10-градусному холоді тварина, що мешкає винятково в теплому тропічному кліматі, могла бути відносно активною аж ніяк не більше півгодини. Вбивати такого екзота – середньовічне дикунство, породжене невіглаством. У цивілізованих країнах громадяни в схожих випадках викликають поліцію або рятувальників, тоді як у нас – намагаються в жорстокий спосіб втілити свої первісні інстинкти і страхи», – прокоментував ситуацію журналіст Олег Диба.

З його слів, удав на світлині не виглядає хворим і виснаженим. А імператорські удави – невибагливі і неагресивні тварини, а тому часто утримуються в неволі, в спеціально обладнаних тераріумах.

Згодом у Фейсбуку з’явилися інші фото, дотичні до теми. Їх авторка запитує: «Навіщо тримати в квартирі плазуна, щоб потім хворого викинути на вулицю і налякати народ?..». Утім, ці світлини швидше підтверджють ту версію, що удав не був хворим, а просто, ймовірно, застиг на холоді, виповзши після втечі з тераріуму з помешкання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 07:20 :05