п'ятниця, 12 січня, 2018, 21:28 Політика
Захарченко піде в небуття, – екс-представник України на переговорах у Мінську

Очевидно, що на сьогодні ситуація закінчиться тим, що Захарченко, як і Плотницький, піде в небуття.

Таку думку в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) висловив Надзвичайний і Повноважний Посол України Роман Безсмертний.

Ведуча програми зауважила, що чимало хто в Україні говорив, мовляв нам не потрібна армія, адже ніякої війни на нашій території і бути не може. Натомість Роман Безсмертний зазначив, що особисто він дотримується дещо іншої позиції:

«Хочеш миру – готуйся до війни. І сильна боєздатна армія – це перше, що нам потрібно. Інша справа, яка тактика досягнення цього миру. Ну от, до прикладу, сталися події в Луганську. Чому ми так в’яло витискали їх? Чому ми не використали цей момент?

Очевидно, що на сьогодні ситуація закінчиться тим, що Захарченко, як і Плотницький, піде в небуття. Також очевидно, що цій особі, яка сьогодні верховодить в Луганську, альтернативи на цій території вже немає. Відтак, ці процеси будуть просуватися», – вважає Роман Безсмертний.

Гість програми пояснює, що такі процеси назрівають в ОРДЛО через те, що ситуація на непідконтрольній Україні території кардинально погіршується.

«Це бачать усі. Це також означає, що там назріватимуть внутрішні конфлікти. Відтак, перед Україною це ставить відповідні завдання», – наголосив Роман Безсмертний. 

Читайте також: Мережу розсмішив перший візит «на передову» нового лідера «ЛНР»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 13:09 :07