п'ятниця, 12 січня, 2018, 15:39 Політика
Визнання Росії агресором змінить риторику Заходу, – політолог

Наші міжнародні партнери проти норми про визнання Росії агресором у деокупаційному законопроекті, адже вона «притисне їх до стінки» та змусить змінити їхню риторику на значно жорсткішу.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Віктор Таран.

«У законопроекті про деокупацію Донбасу є дві ключові норми, які викликають дискусію і серед депутатів, і у Адміністрації Президента, і у наших міжнародних партнерів. Перше питання стосується блоку про визнання Російської Федерації агресором. І друге це те, що вводяться особливості управління і відбувається певне підпорядкування під військові адміністрування на сході України», – зауважив Віктор Таран.

Це два питання, по яких вже, начебто, було знайдено порозуміння серед представників різних фракцій парламенту.

«За моєю інформацією, залишиться норма про те, що Російська Федерація визнається агресором. Не зважаючи на те, що наші міжнародні партнери дуже сильно цього не хочуть. Тому що коли ми це визнаємо, повністю праві будуть ті, хто каже, що нам доведеться змінювати міжнародний політичний дискурс», – переконує політолог.

За його словами, у цій ситуації ми вже не дозволятимемо нашим міжнародним партнерам пробачати росіян, натомість «притиснемо їх до стінки» та змусимо їх риторику бути більш жорсткою.

«Відповідно нашим партнерам це не подобається, тому вони тиснуть на українську владу, в тому числі і фінансово, щоб цієї норми не було. Адже тоді вона ставитиме їх в незручне становище», – пояснює експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-24 04:10 :52