Новини » Львів 12 січня, 2018, 8:10
У Дрогобичі відновлять дислокацію підрозділу Національної гвардії України

До м. Дрогобич хочуть повернути підрозділ Національної гвардії України.

Про це йшлося під час робочої наради, яку провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У розмові взяли участь командир в/ч 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії, полковник Петро Шуляк, перший заступник Дрогобицького міського голови Ігор Герман, перший заступник Бориславського міського голови Ігор Кобилецький, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат обласної ради Василь Масний, заступник начальника Дрогобицького відділу поліції Андрій Журавчак.

Досягнуто домовленості спільними зусиллями органів влади регіону сприяти відновленню на постійній основі у Дрогобичі дислокації підрозділу Національної гвардії України у приміщеннях, які їй належать. 

За підсумками обговорення вирішено залучити підрозділ Національної гвардії України для профілактики злочинності та охорони громадського порядку в містах і селах Дрогобиччини. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 23:14 :31