п'ятниця, 12 січня, 2018, 15:19 Регіони
У Чернівцях суд виправдав мера міста у справі за позовом НАЗК

У Чернівцях суд виправдав міського голову Олексія Каспрука у справі за позовом Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це повідомляє molbuk.ua.

Шевченківський районний суд 11 січня вирішив закрити провадження у справі щодо Олексія Каспрука через відсутність в його діях складу злочину.

«Закрити провадження у справі щодо Каспрука Олексія Павловича за статтею 172-7 ч.1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення», – зазначається у судовій постанові.

Раніше ЗМІ повідомляли, що НАЗК має намір оштрафувати міського голову Чернівців Олексія Каспрука за призначення премій самому собі.

Сам О. Каспрук не вважає, що він вчинив корупційні дії, в яких його підозрюють.

Суд двічі відправляв протоколи цієї судової справи на доопрацювання НАЗК.

Довідка.

Рішення Чернівецької міської ради «Про умови оплати праці Чернівецького міського голови» було ухвалене на сесії 12 січня 2016 року 27 голосами депутатів (загальна кількість депутатів – 42). Воно передбачає встановлення посадовцеві надбавки за вислугу років у розмірі 10 відсотків (з 10 жовтня 2016 року) до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Також документ передбачає встановлення мерові надбавки за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 20:44 :23