п'ятниця, 12 січня, 2018, 21:43 Політика
Тема гібридності – річ надумана, – Безсмертний

Російську агресію ніхто не бачить як війну. Поняття гібридності абсолютно надумане. Ми просто не хочемо відкрити очі і назвати все своїми словами.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив Роман Безсмертний Надзвичайний і Повноважний Посол України

«Темою російської агресії ніхто не займається, тому що її ніхто не бачить як війну. Знов же, тема гібридності річ абсолютно надумана. Я розумію, що можна називати будь-яке явище будь-яким словом, але війна завжди є війною, бо там гинуть люди, там страждає мирне населення», – вважає пан Безсмертний.

За словами гостя програми, перед кожною війною звучала певна фраза, яка її починала.

«Берете будь-яку війну і згадайте перші слова, які звучали щодо цієї війни. Чи це початок Першої і Другої світової, чи війна в Іспанії – «над усією Іспанією безхмарне небо», це ж класична фраза, яку всі знають. Ми ж не називаємо ту війну безхмарною? Я нещодавно подивився останні роботи з походу Наполеона на Москву. Виявляється, що там було зовсім не так», – сказав дипломат.

Як зауважив пан Безсмертний, згідно з документами російський імператор готував наступ на Францію, а Наполеон зробив превентивний удар.

«Ми це дізнались лише через 200 років. Там, на документах, показано, що Олександр давав вказівки підготувати війська до походу. Тепер стає зрозуміло, чому ми заблудилися зараз. Ми просто не хочемо відкрити очі і назвати все своїми словами», – переконаний Роман Безсмертний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 08:10 :14