п'ятниця, 12 січня, 2018, 14:23 Політика
Своїми заявами Путін намагається зберегти імідж миротворця, – експерт

Заяви Володимира Путіна про те, що Росія готова повернути Україні кораблі та військову техніку з окупованого Криму – це його намагання колихати рутину інформаційного болота, в яке він сам себе загнав.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Валерій Димов.

Нещодавно під час своєї зустрічі із російськими журналістами президент Росії Володимир Путін висловив готовність передати Україні кораблі та військову техніку з окупованого Криму.

«З самого початку Путін захопив Крим, порушивши всі закони. Тому не знаю, хто взагалі може досі вірити словам Путіна, щоб він не говорив. Коли він захоплював півострів, то казав, що те обладнання, знаряддя та форма, за допомогою яких «зелені чоловічки» захоплювали Крим, могли бути куплені у будь-якому магазині військової амуніції», – зауважив Валерій Димов.

До того ж, вибори на Росії призначені у день, який у наших сусідів вважається «національним святом», як «день визволення Криму».

«Тому я думаю, що Путіну ніхто не вірить, але ж йому треба своїм привласненим іміджем миротворця колихати цю рутину інформаційного болота, в яке він сам себе загнав. Тому він проводить схожі прес-конференції і говорить, що українська сторона зверталась з таким проханням. Але ніхто до нього не звертався», – переконує політолог.

Володимир Путін одного разу вже намагався повертати Україні військову техніку, розповідаючи про те, що Росія не причетна до «референдуму», а росіяни – звичайні посередники.

«Потім вони припинили це робити до того моменту, як казав заступник міністра оборони Росії, поки «Україна не припинить конфлікт на Донбасі». Зараз він намагається легітимізувати ці конфлікти. Путін намагається суб'єктивізуватися сам як людина, яка ухвалює рішення і суб'єктивізувати анексію Криму», – заявив експерт.

На його думку, такі заяви президента Росії – намагання зберегти свій імідж миротворця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 14:34 :58