п'ятниця, 12 січня, 2018, 9:17 Економіка
Окупаційна влада Криму передала у власність РФ понад 100 об’єктів
Ілюстративне фото ONLINE.UA
Ілюстративне фото ONLINE.UA

У результаті взаємодії російського міністерства майнових і земельних відносин Криму та кримського держкомітету з державної реєстрації і кадастру у 2017 році було зареєстровано понад 100 прав власності об’єктів за Росією і близько 1400 прав власності за Кримом.

Про це з посиланням на дані підконтрольного Кремлю мінмайна Криму повідомляє «Крим.Реалії».

Зокрема, у відомстві відзначили роботу міністерства з подачі заяв щодо таких об’єктів нерухомості, як «Кримтролейбус», санаторій «Дюльбер», радгосп-завод «Бурлюк», «Всеросійське» товариство сліпих, «Чорноморнафтогаз», Кримавтодор, прикордонне управління Криму, «Массандра».

Також повідомляється, що співробітники мінмайна Криму в 2017 році подали близько 500 заявок про те, щоб поставити земельні ділянки на державний кадастровий облік і державну реєстрацію права власності за Кримом з метою реалізації програм в рамках «Федеральної цільової програми розвитку Криму і Севастополя».

До цього переліку входять такі об’єкти як «Будівництво та реконструкція автомобільної дороги Керч – Феодосія – Білогірськ – Сімферополь – Бахчисарай – Севастополь (межа Бахчисарайського району)» («Таврида» 1-6 етапи), «Будівництво автомобільної дороги і автомобільного підходу в м. Керч до транспортного переходу через Керченську протоку», «Будівництво залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку», «Будівництво та реконструкція автомобільної дороги Сімферополь – Євпаторія – Мирний», «Будівництво та реконструкція автомобільної дороги Сімферополь – Красноперекопськ – Армянськ – межа (км 108+000 км 111+000)», йдеться в повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 04:10 :55