п'ятниця, 12 січня, 2018, 22:20 Політика
Немає конвенції, яка не була би порушена Росією у війні за Донбас, – Безсмертний

Те, із чим я стикаюся кожного дня, ну немає на сьогодні конвенції, яка не порушується у цій війні. І про це ніхто не говорить.

Про це у прямому ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України Роман Безсмертний.

Коментуючи події на Донбасі, Роман Безсмертний зазначив, що ще декілька років тому ніхто не міг собі уявити, що у Центральній Європі в такій великій кількості будуть гинути люди.

«Ми ж вважаємо, що Європа – це цивілізована частина світу, тому допустити, щоб гинули люди в Центральній Європі та ще й у таких кількостях, і що буде конфлікт між державами, зокрема, після підписання сотні документів, які передбачали виключення війни як інструменту вирішення конфлікту, ще декілька років тому було нереально», – зауважив гість програми.

Більше того, додав дипломат, Україна належить до шести держав, які підписали світову конвенцію про мирне вирішення будь-яких конфліктів.

«Та й Росія підписала відповідні документи. Але фактично, якщо взяти від початку розрядки, документи, які підписувалися на міжнародному рівні, то немає жодного документу, який би діями Росії не був порушений. Тому слова – це вже пояснення своєї поведінки.

І вже ніхто на сьогодні навіть не говорить, що порушені конвенції щодо поширення озброєння, теми кордонів. Ніхто не говорить і про те, що не виконуються відповідні женевські документи, пов’язані зі статусом військовополонених, з веденням війни, де перебуває цивільне населення. Забули і про утримання осіб без статусу», – акцентував Безсмертний.

Надзвичайний і Повноважний Посол України додав, що на сьогодні немає такої конвенції, яка б не порушувалася у війні за Донбас.

«І, на жаль, про це ніхто не говорить», – підсумував Роман Безсмертний.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 04:13 :31