п'ятниця, 12 січня, 2018, 18:17 Політика
Не налякав, – Парасюк відреагував на заяву Гройсмана

Прем'єр Володимир Гройсман, напевно, хоче відновити торгівлю із окупованими територіями, тому останнім часом політикам роздають різні «темники», які розказують, що блокуванням окупованого Донбасу було завдано економічної шкоди.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) телефоном заявив народний депутат (позафракційний) Володимир Парасюк.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з ветеранами підприємства «Азовсталь» заявив, що засуджує поведінку народного депутата Володимира Парасюка та вважає, що його треба позбавити недоторканності і притягнути до відповідальності.

Володимир Парасюк, коментуючи заяви очільника уряду, зазначив, що той і не може його любити через те, що було перекрито великий корупційний складник, якого утворили поміж вільними та окупованими територіями України.

«А що він доброго може про мене сказати на підприємстві, яке належить до інвестиційної групи Ахметова? Тут він тільки таке і може сказати, іншого й не чекали. Він нехай відповідає за добробут українців, хай відповідає за економічні показники, хай розказує про інфляційні показники, які ми всі бачимо, а не займається політиканством», – заявив нардеп.

Володимир Парасюк наголосив, що, якщо хочуть, хай із нього знімають недоторканність і що такими заявами пан Гройсман його не налякав.

Як наголосив Володимир Парасюк, він готовий відповідати за всі свої дії, та що питання зняття недоторканності із нього – це лише питання часу.

«Гройсман, напевне, хоче відновити торгівлю із окупованими територіями, тому вони зараз, останнім часом, роздають своїм політикам зі своєї партії різні «темники», які розказують, що ми завдали якоїсь економічної шкоди тощо. Але якщо подивитися просто із точки зору здорового глузду, то нічого ми не завдали, бо ми ведемо із країною Росією війну.

І торгувати із окупованими нею територіями ми не маємо жодного морального права. А з точки зору економіки, давайте порахуємо, скільки мільйонів та мільярдів гривень ми виводили на ті території і як вони потім «відмивались» через різні офшорні компанії», – заявив нардеп.

Читайте також: Парасюк зізнався, що періодично спілкується телефоном з Коломойським

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 05:32 :01