Новини » Політика

Найєм: Після скандалу з НАБУ США відмовляють Луценкові в зустрічах на високому рівні

У Генпрокурора Луценка і Президента Порошенка зараз є параноя щодо США. Так само, як колись Янукович, вони впевнені, що США – це їхня найбільша біда.

Таку думку висловив народний депутат України Мустафа Найєм у програмі «Voxpopuli» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Глядачка програми запитала, чи може генеральним прокурором країни бути людина, яка є персоною нон грата в США.

Натомість Мустафа Найєм прокоментував, що йому нічого не відомо про те, що Юрій Луценко та його сім’я підлягають під якісь санкції у США. Однак відомо, що Генпрокурор мав поїхати на конференцію до США та просив зустрічі із американськими високопосадовцями. Однак йому у цьому відмовили.

«Це відбулося тоді, коли почався скандал із НАБУ, під час якого, на мою думку, Луценко влаштував собі політичний похорон. І те, з якою агресією, цинічністю та зухвалістю Генпрокурор знищував працівників антикорупційних органів, стало великою плямою на його репутації. Саме після цього йому відмовили у багатьох зустрічах на високому рівні», – підкреслив Найєм.

Депутат певен, що у Генпрокурора Луценка і Президента Порошенка зараз є параноя щодо США, так само, як колись була у Януковича.

Читайте також: Не треба мати всю країну за дурнів, – Гриценко про зустріч Луценка із Коломойським

«Вони впевнені, що США – це їхня найбільша біда. Адже ці люди у своїй політичній психології є васалами, тобто їм потрібно, щоб хтось – чи то Байден, чи Путін, чи ще хтось, сказали, що треба робити. Натомість послухати власний народ, активістів та депутатів – не можна», – констатував Мустафа Найєм.

Саме тому, зауважує депутат, Антикорупційний суд створюється тільки тоді, коли на цьому наполягає МВФ, електронна декларація – коли говорить Євросоюз, а генпрокурорів звільняють, якщо приїжджає Байден.

Читайте також: Шабунін: Ми майже докопалися, що в конфіскації «грошей Януковича» ховає генпрокурор

Loading...