Новини » Політика 12 січня, 2018, 23:42
Нардеп фракції БПП: Єдиний спосіб боротьби з системою – зміна еліти

Систему, яка сьогодні існує в Україні, будували впродовж 25-ти років. Боротися із нею можна одним способом – змінивши еліту.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Мустафа Найєм.

Систему, яка сьогодні існує в Україні, будували впродовж 25-ти років, каже гість програми, а нинішні олігархи і можновладці мають великий досвід захисту власних інтересів. Окрім того, вони мають потужний юридичний інструмент для цього – адвокатів, юристів, фінансові корпорації.

Мустафа Найєм вважає, що боротися із такою ситуацією можна одним способом – змінити еліту, бо входити у боротьбу вважає недоцільним з огляду на нерівність ресурсу. Політик запропонував представникам малого та середнього бізнесу об’єднуватися та захищати свої інтереси.

«Якщо проти нас виступають із купленими судами, із непрофесійними слідчими, із корумпованими прокурорами, із силовими та податковими органами, які просто скеровані на знищення бізнесу або просто не вважають своїм обов’язкомзахищатибізнес, а вважаютьсвоїм обов’язкомзароблятигроші для чиновників, то чому ми у відповідь не можемодіятитежпоза рамками тих прийнятих норм? Цепротести, це об’єднання. Це об’єднання, які допоможуть юридично захищати людей», – наголосив політик.

З його слів, підприємець – власник ятки – змушений платити усі податки, а ось такі люди, як «партнер Президента Ахметов», не платить повною мірою.

«Чому перед Новим роком можна зішкребти із населення 10 млрд на тарифах, а середньому бізнесу, який хоче прозорих нормальних правил… Вони не хочуть дотування, вони хочуть працювати, отримувати нормальні правила і щоб у всіх ці правила були однакові», – наголосив політик.

На його думку, слід об’єднуватися і захищати свої інтереси. І саме за такими об’єднаннями, вважає нардеп, наше майбутнє.

Читайте також: Система, яка здала Крим і Донбас, розуміє, що скоро її перезавантажать, – депутат ВР

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:49 :51