п'ятниця, 12 січня, 2018, 16:12 Політика
Ми проголосуємо за закон про деокупацію, – Семенченко

З нинішніми правками законопроект про деокупацію Донбасу невигідний Володимиру Путіну, адже заважає його іграм. Тому в такому вигляді він навряд чи буде ухвалений, адже не збігається з обов'язками учасників мінського процесу перед Путіним.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Семен Семенченко.

«З 2015 року ми як співавтори закону про тимчасово окуповані території, вимагали внести в українське законодавство норми про визнання Росії агресором. Крим і Донбас – це однаково наші території, які ми однаково будемо повертати. Також ми вимагали заборону торгівлі з окупантами, виборів на окупованих територіях та багато іншого», – розповідає Семен Семенченко.

Два роки цей законопроект не виносився на голосування і тільки у 2017-му Президент вирішив нести свій законопроект. Його винесли і відразу ж «провалили».

«Ми виступали проти законопроекту №7163 (про деокупацію Донбасу – ред.) в першому читанні, оскільки там не було чітко прописано, що Росія – агресор, не було чітко прописано про Крим, не було заборонено торгівлі з окупованими територіями, нічого з наших вимог не було», – пояснює народний депутат.

Тому він зауважив, що у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони було зосереджено увагу на правках до цього законопроекту.

«Якщо в цій редакції вони будуть враховані, ми голосуватимемо «за». Проте я не вірю, що цей законопроект буде ухвалено, адже він протирічить обов'язкам Президента та інших «громадян» з мінської групи перед Путіним», – заявив політик.

«Найважливіше те, що не можна дозволити забути про Крим. Всі розповідають, що це законопроект про Донбас, але це не так. Це законопроект про нашу політику, про реінтеграцію окупованих територій. І для нас у законі чітко повинна бути прописана відповідь, що ми про Крим не забудемо. Він так само наш і повинен повернутися у склад нашої держави», – наголосив Семенченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-21 13:00 :23