п'ятниця, 12 січня, 2018, 21:33 Політика
Мустафа Найєм: У співробітництві Порошенка із Медведчуком є два виміри

Офіс очільника держави є стандартом для наслідування іншими державними чиновниками, проте голова держави робить не те, що недостатньо, а іноді злочинним шляхом насаджує ці стандарти.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Мустафа Найєм.

У співробітництві Петра Порошенка із Віктором Медведчуком є два виміри, зазначив політик.

«Один стосується полонених, наших військовополонених, які зараз знаходяться у Російській Федерації. Чесно кажучи, я думаю, що будь-хто, перебуваючи у ситуації, коли твій рідний сидить у в’язниці в іншій країні, тобі все одно, хто з ким буде домовлятись, лиш щоб він повернувся додому», – вважає Мустафа Найєм.

Інший вимір співробітництва вищезгаданих осіб, наголосив нардеп, – це корупційний аспект.

«Я погоджуюся із тим, що зараз, на жаль, навіть важко визначити, що більше руйнує країну, державу і взагалі руйнує нас як геополітичного суб’єкта, – корупція, яка є всередині країни, яка не має жодної національності, щодо якої не можна говорити, що крадуть тільки українці або крадуть тільки росіяни. Тому що це зв’язка, яка за останні роки довела нам, що, фактично, у цих людей немає принципів», – заявив Мустафа Найєм.

Гість програми наголосив, що усі знають про те, що борги чиновників колишньої влади зараз перекуповують діячі нинішньої влади, усі знають, що представники Партії регіонів, яких напряму обвинувачують у злочинах, проте вони продовжують залишатися народними депутатами і ГПУ не висуває проти них обвинувачення, тож у цих випадках ідеться аж ніяк не про патріотизм, про Україну чи про війну, а конкретно про гроші.

«На жаль, голова держави – тому що саме в його кабінеті влаштовуються ці стандарти, саме його офіс є стандартом для наслідування іншими державними чиновниками, – робить не те, що недостатньо, а іноді злочинним шляхом насаджує ці стандарти.

Коли ми бачимо, що домовленості щодо банків, щодо енергетичної сфери відбувається у перших кабінетах, то зрозуміло, що якийсь губернатор або голова РДА може собі дозволити щось вкрасти у селі і вважати, що це нормально, тому що так робить головнокомандувач», – заявив Мустафа Найєм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 03:57 :32