п'ятниця, 12 січня, 2018, 22:05 Політика
Мовчанкою про гроші Януковича і Президент, і Генпрокурор себе політично знищують, – Найєм

Після розсекречення рішення суду, за яким держава нібито конфіскувала 1,5 мільярда гривень грошей Януковича, влада досі не прокоментувала цю справу. Відтак, своїм мовчанням та бездіяльністю і Президент, і Генпрокурор себе вбивають та знищують політично.

Таку думку висловив народний депутат України Мустафа Найєм у програмі «Voxpopuli» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Депутат нагадав, що після розсекречення рішення суду, за яким держава нібито конфіскувала 1,5 мільярда гривень, які були вкрадені командою Януковича, виявилося, що насправді там не ті гроші, не ті суб’єкти справи, про які йшлося раніше. Більше того, є факти, які вказують, що компанії, які обслуговували бізнес Петра Порошенка, були причетні до виведення грошей Януковича.

«Порошенко і Луценко піарилися на будь-яких інших подіях, натомість в цій ситуації – мовчать. Мовчить Порошенко, хоча на нього ця справа кидає дуже велику тінь. Натомість в нормальній державі президент мав би ініціювати створення комісії, яка б розслідувала цю справу.

Принизливо мовчить і Генпрокурор Луценко, робить вигляд, що це їх не стосується, і це не вони засекречували це рішення суду», – прокоментував Мустафа Найєм.

Депутат певен, що у цій ситуації поведінка представників влади та їхній підхід до пояснення суспільству того, що відбувається, доводить, що у деяких моментах вони такі ж, як і попередня влада.

«На жаль, своїм мовчанням та бездіяльністю і Президент, і Генпрокурор себе вбивають, знищують політично. Але будь-яка посада – не вічна, а тому піде і Луценко, і Єнін, і Порошенко, а відповідні органи почнуть розслідувати ці справи. Натомість ми, зі свого боку, будемо доносити суспільству і прізвища причетних осіб, і назви компаній, і які гроші були виведені», – наголосив Мустафа Найєм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 07:20 :11