п'ятниця, 12 січня, 2018, 12:35 Суспільство
Мої близькі мають бути подалі від влади, – Євген Рибчинський

Коли людина хоче просуватись у політичній кар'єрі вперед, її близькі мають бути подалі від влади, щоб за допомогою них не можна було на неї впливати.

Таку думку в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Євген Рибчинський.

«В Україні є політики, які живуть на дві-три країни. Наприклад, Міхеїл Саакашвілі. У нього родина живе в Сполучених Штатах, ще частина в Грузії, а сам політик фактично більшу частину часу проводить в Україні», – зауважив Євген Рибчинський.

Він зауважив, що колишній очільник Одеської облдержадміністрації шукає собі місце облаштування у четвертій країні.

«Я не буду поки що відкривати всі карти і уточнювати. Че Гевара був родом з однієї країни, але зробив революції у трьох інших. Тут треба розуміти, що коли ти вже став політиком, то питання про те, де перебуває твоя сім'я, – це, здебільшого, питання твоєї безпеки», – підкреслив народний депутат.

Він переконаний, що коли ти хочеш далі просуватись вперед у політичній кар'єрі, твої рідні та близькі повинні бути подалі від влади, щоб на тебе не могли впливати за допомогою них.

«У перших осіб країни сім'ї живуть закордоном, а потім вони приїжджають і піаряться на тому, що вони тут. Різниця може бути, наприклад, в тому, що мої діти навчалися закордоном ще тоді, коли я навіть не знав, що піду в політику. Цю різницю потрібно розуміти», – переконує політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 22:33 :27