п'ятниця, 12 січня, 2018, 20:11 Політика
Іван Якубець: Теперішні заходи з відновлення збройних сил – вкладання у минуле

Усі заходи, які зараз проводяться по відновленню збройних сил – це вкладання грошей у минуле.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив начальник аеромобільних військ ЗСУ (1998-2005) Іван Якубець.

«Усі заходи, які зараз проводяться по відновленню збройних сил – це вкладання грошей у минуле. Так, воно потрібне, зокрема, щоби хоч якось втримати агресію на Донбасі, щоб якимось чином впливати та щоб дієздатно реагувати, ця зброя потрібна», – каже гість програми.

Разом з тим, екс-начальник аеромобільних військ ЗСУ зазначив, що зброя, яку зараз відновлюють – це не зброя завтрашнього дня.

«Якщо ми бачимо, що наш вірогідний супротивник вже сформувався в ідеологічному, політичному та військовому планах, то нам треба думати наперед, на десятки років», – наголосив Іван Якубець.

Він також зауважив, що для майбутнього Україні потрібні ракетні війська, космічна розвідка, космічний зв’язок та навігація.

«Бо ж без цих сучасних елементів не можна успішно вести військові дії. А те, що ми відновлюємо, що нам Росія каже забирати і ще й вкладати у це гроші, то це провокація. Тому, якщо наші можновладці серйозні люди, вони повинні були зібратися на нараді РНБО, чи на іншому засіданні і вирішити, що вони матимуть через 5 років та чим країна буде себе захищати», – акцентував екс-начальник аеромобільних військ ЗСУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 03:00 :38