п'ятниця, 12 січня, 2018, 19:54 Політика
Екс-посадовець СБУ про путінську пропозицію: З кораблів і літаків познімали все, що можна було

Росіяни перетворили українську техніку в Криму на запчастини. Вони познімали з наших кораблів і літаків все, що можна було. Те що вони хочуть передавати, то краще нехай залишать собі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив український військовий і громадській діяч, генерал-майор Служби безпеки України, колишній заступник голови СБ України (з березня 2014 по червень 2015 року) Віктор Ягун.

«Насправді є оперативна інформація, яка підтверджена з багатьох джерел. Росіяни використовують українську техніку як ремонтний додаток для своєї. Вони познімали з тих кораблів і літаків все, що можна було зняти. Те що вони хочуть передавати, то нехай собі це залишать і розбираються», – вважає пан Ягун.

На переконання гостя програми, якщо ця техніка була захоплена, то і вона має віддаватися відповідно до міжнародних судових рішень.

«Для чого це все робиться? Чому піднімається питання знищення боєприпасів. Вони хочуть нас затягнути у внутрішній кримський процес і легалізувати своє перебування в Криму комісіями, контактами і залученням наших військовослужбовців до спільних дій. Це однозначно. Мені сподобалась реакція суспільства і керівників держави. Вона однозначно негативна і навіть деколи жорстка. Мені подобається, що вона спільна у всій Україні», – відзначив громадський діяч.

Як зауважив військовий, на момент анексії Криму ремонтувались лише два кораблі, один був в доці, другий на виході з ремонту. Всі решта були на ходу. Вони мали виходити в море і хотіли це зробити але їм не дозволили.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 04:11 :23