п'ятниця, 12 січня, 2018, 20:26 Суспільство
Експерт закликає Україну брати приклад із найбільш мілітаризованої держави світу

От коли Україна перейде на систему постійного фінансування сектору безпеки та оборони так, як це робить Швейцарія, або ж, як це робить зараз Ізраїль, то я не думаю, що у нас виникнуть військові проблеми, в тому числі і з Російською Федерацією.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Ігор Козій.

«Не забувайте, що у Європі є країна, яка вже 300 років без війни. Однак має найпотужнішу армію. А через кількість коштів, які витрачаються на одиницю населення, на кількість громадян, її називають наймілітаризованішою країною світу.  І це – Швейцарія», – розповів Ігор Козій.

Відтак, як зазначив військовий експерт, якщо Україна перейде на швейцарську систему фінансування армії – не матиме військових проблем і з Росією.

«Розумієте, швейцарські годинники знають вже дуже давно, але і швейцарську армію знають та розуміють дуже добре. От коли Україна перейде на систему постійного фінансування сектору безпеки та оборони так, як це робить Швейцарія, або, як це робить зараз Ізраїль, то я не думаю, що у нас виникнуть військові проблеми, в тому числі і з Російською Федерацією», – заявив гість програми.

Ігор Козій додав, що у військовому плані саме із цих країн Україні варто брати приклад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 01:42 :54