Новини » Економіка 12 січня, 2018, 21:07
Дипломат перелічив тих, кому вигідна війна на Донбасі

Війна на Донбасі вигідна багатьом в Україні – бізнесу, контрабандистам, торговцям зброєю. Водночас політики намагаються її перечекати.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив Роман Безсмертний Надзвичайний і Повноважний Посол України відповідаючи на запитання ведучої, чи справді гравці реагують на війну на Донбасі з точки політиків, яким хочеться перечекати до виборів.

«Цей складник тут точно присутній. На сьогодні ця війна вигідна багатьом. Вона вигідна підприємцям, бо війна – це найприбутковіший бізнес. На цьому нагрівають руки дуже багато людей. Вигідна контрабандистам, бо всі знають, що ця зона, яка не контролюється Україною, – це зона сірої економіки, через яку можна що завгодно завезти», – розповів пан Безсмертний.

За словами гостя програми, внаслідок війни також відбувається розповзання зброї. А це означає, що під Європу закладено динаміт, який невідомо коли рване.

«Я вже не кажу про дискредитацію цінностей Європа. Це дискредитація християнства. Воно не справляється з цією проблемою. В умовах міграційного натиску на Європу, коли вона омусульманюється – це ще один динаміт, який рване. Якщо за статистикою в 2025 році Європа буде наполовину складатися з мусульман, ми розуміємо, з чим зіткнемося. Виявиться, що ті цінності стабільніші і дають відповіді на питання, а християнство – не дає», – вважає дипломат.

Читайте також: Система, яка здала Крим і Донбас, розуміє, що скоро її перезавантажать

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:04 :56