п'ятниця, 12 січня, 2018, 16:59 Регіони
Чернівецька міськрада подолала вето мера на рішення, що суперечить Генплану міста

У Чернівцях міськрада 30 голосами подолала вето міського голови на рішення від 26.12.2017 р. про надання фізичним та юридичним особам дозволів та затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, яке суперечить Генплану міста.

Про це повідомила прес-служба міськради.

Цим рішенням громадлянам Петрушко О.В., Пушкар К. І. та Діш Махмету затверджено проект землеустрою зі зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою вулиця Садова, 6, площею 0,33 га  для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок орендованої земельної ділянки для обслуговування будівель.

Міський голова звернув увагу, що затверджений проект землеустрою не був узгоджений із управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. Він не відповідає плану зонування території міста Чернівці. Затверджуючи зазначений проект землеустрою зі зміни цільового призначення міська рада діяла всупереч затвердженій містобудівній документації – Генеральному плану міста Чернівці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 05:01 :04