п'ятниця, 12 січня, 2018, 19:16 Політика
Чаплига: Масштаби корупції владою в Україні применшуються. США продовжать тиснути

Комітет закордонних справ Сенату США заявив, що якоїсь ефективності з боку української влади очікувати не варто, а тому потрібно і далі продовжувати прямий тиск, щоб подолати корупцію в Україні.

Про це зазначив політичний експерт Михайло Чаплига в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Експерт зауважив, що два дні тому була опублікована доповідь комітету закордонних справ Сенату США щодо викликів безпеці США, зокрема і зі Східної Європи.

«У доповіді згадувалося і про Україну, а зокрема про те, що головною ознакою гібридної війни в цій країні є корупція. Відтак, якщо влада бездіє та ігнорує боротьбу з корупцією, то фактично потурає гібридній війні», – підкреслив Чаплига.

Експерт пояснює, що на думку США, провина за те, що Україна досі не просунулися у боротьбі з корупцією лежить в цілому на усіх державних органах влади.

«У одному із пунктів вказано, що якоїсь ефективності з боку української влади очікувати не варто, а тому потрібно і далі продовжувати прямий тиск з боку влади США, щоб подолати корупцію в Україні. Відтак, можна підсумувати, що масштаби цієї проблеми, зокрема нашими політиками, навпаки применшуються, а не прибільшуються», – констатував Михайло Чаплига.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 05:31 :35