п'ятниця, 12 січня, 2018, 20:31 Політика
Безсмертний: Наші проблеми з Польщею, Угорщиною та Білоруссю – рефлексії на війну

2017-й рік показав, що плачевною є нинішня ситуація і ще гіршою вона буде у 2018-му році. Поясню чому: бо тією війною ніхто не займається.

Про це у прямому ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України Роман Безсмертний.

«2017 рік продемонстрував, що плачевною є нинішня ситуація і ще гіршою вона буде у 2018-му році. Поясню чому: тією війною ніхто не займається. І так, як всередині країни ми продовжуємо «довбатися» у пісочнику, який називається АТО, так і Європа у своїй більшості продовжує думати, що це громадянська війна, десь трохи там бере участь Росія. Ще гірше розуміння у глобальному людському вимірі», – заявив Роман Безсмертний.

Разом з тим, гість програми зазначив, що світ продовжує жити проблематикою міжнародного конфлікту – війною між Україною та Росією.

«Саме так цю війну треба називати і цю тезу треба донести тут, в Україні. Треба почати виконувати закони і далі дати зрозуміти Європі, що це війна російсько-українська. Необхідно довести це конкретними речами, адже там це поки що розуміється на рівні істеблішменту окремих осіб. Загалом у світі це не розуміється і не сприймається як війна», – каже Роман Безсмертний.

Він також зауважив, що якби не США, то світ сприймав би тему війни на Донбасі дещо відсторонено.

«Але це та точка напруги, яка дає імпульс конфлікту на весь центральноєвропейський регіон. І всі наші проблеми у стосунках з Угорщиною, Польщею та Білоруссю виникли не тому, що там прийняли якийсь закон. Це наслідок цієї війни. Це пряма рефлексія на цю війну», – наголосив експерт.

Роман Безсмертний додав, що така ж ситуація зараз у Європі, адже тема стосунків Брюссель-Москва привела до створення «чотирьох Європ», які рухають в абсолютно різних напрямках.

«І наслідків від цього ще ніхто не спрогнозовував і не прораховував», – акцентував Роман Безсмертний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 03:12 :07