четвер, 11 січня, 2018, 16:11 Регіони
Закарпаття виграло проект на реставрацію Невицького замку
Невицький замок. Фото: vsviti.com.ua
Невицький замок. Фото: vsviti.com.ua

Закарпатська область отримає 11,2 млн гривень на першу чергу невідкладних робіт із реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку.

Такі результати конкурсу на проекти у сфері туризму і рекреації, проведеного Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Левову частку грошей (а саме 10,7 млн грн) виділить Державний бюджет України в рамках фінансування проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу, ще 500 тис. грн виділить обласний бюджет Закарпаття. Кошти очікуються в кінці першого кварталу цього року, – інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

«Проект, зокрема, передбачає реставрацію центральної вежі з повною заміною покрівлі та укріпленням дерев’яних конструкцій, будівництво оглядового майданчика, укріплення стін вежі, реставрацію малої вежі, консервацію руїн замку, впорядкування та благоустрій території, встановлення системи зовнішнього освітлення тощо. Ініціювати реставрацію цього об’єкта, який вважається однією з туристичних перлин Закарпаття, ми змогли тільки минулої осені – після того, як замок було повернуто на баланс області», – повідомив очільник Закарпаття Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Г. Москаль своїм розпорядженням передав Невицький замок в оперативне управління профільному підрозділу Закарпатській ОДА – управлінню культури.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-22 01:47 :11