четвер, 11 січня, 2018, 22:53 Економіка
Саакашвілі запропонував метод, як змусити Ахметова знизити енерготарифи

Коли Ахметов не матиме підтримки Президента України, то його можуть арештувати у будь-якій іншій країні. Тоді він обов’язково заплатить усі заборгованості, одразу ж знизить тарифи, бо тільки від нього залежить їхнє зростання.

Таку думку висловив 3-ій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в спеціальному випуску програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, суд Амстердама прийняв рішення заморозити активи на території Нідерландів компаній СКМ, «Метінвест» і ДТЕК, які належать олігарху Рінату Ахметову.

Міхеїл Саакашвілі запропонував, як можна використати заморожені кошти Рената Ахметова, щоб знизити тарифи та виплатити усю заборгованість на підприємствах олігарха.

«Коли я став президентом, то в Грузії була 6-місячна заборгованість пенсійних виплат. Ну звідки нам було брати ці гроші? Ми затримали дядька Шеварнадзе, який управляв його компаніями мобільного зв’язку, повезли до ізолятору і протягом 12 годин він погодився виплатити заборгованість усім пенсіонерам Грузії», – нагадав політик.

На його думку, так само можна зробити і з Ахметовим, і арештувати не тільки його активи, а і його самого.

«Коли Ахметов не матиме підтримки Президента України, то його можуть арештувати у будь-якій іншій країні. Тоді він обов’язково заплатить усі заборгованості, одразу ж знизить тарифи, бо тільки від нього залежить їхнє зростання», –запропонував Саакашвілі.

Він додає, що Україна потенційно є найбагатшою країною Європи, проте найбіднішою за достатком на душу населення саме через те, що сім олігархів утримують багатство усієї країни в своїх руках.

«Багатство України стало її прокляттям, оскільки використовується для феодалізації країни. Тому цей інструмент потрібно забирати в олігархів, адже коли вони припинять контролювати економіку, державні інститути та медіа, умови одразу ж зміняться», – запевнив Міхеїл Саакашвілі. 

Читайте також: Саакашвілі розповів, хто «зливав» документи про виведення $1,5 млрд Януковича

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 00:17 :14